Sprzęt

Niezbędne urządzenia do pracy w magazynie, punkcie sprzedaży i znakowaniu części zdemontowanych.Czytniki kodów kreskowych

Terminale wyposażone są w pamięć wewnętrzną, wyświetlacz oraz klawiaturę, po uprzednim zainstalowaniu naszego oprogramowania i po połączeniu poprzez WiFi/RFID terminale komunikują się z aplikacją AutoSoft na komputerze i pozwala na wykonanie określonych czynności logistycznych w Państwa magazynie. Towar przyjęty na magazyn, po wcześniejszym oznakowaniu jest łatwy do lokalizacji, co usprawnia pracę nie tylko w dziale sprzedaży, magazynie jak w stacji demontażu pojazdów. Dzięki temu część nie jest przypisana do danej lokalizacji w sposób trały przez etykietę lecz przez system magazynowy.


Drukarki kodów kreskowych

W naszej ofercie, znaleźć można drukarki kodów kreskowych termiczne, które to pozwolą nam na monochromatyczny wydruk etykiet zawierających profesjonalny kod kreskowy (paskowy) jak również opis danego towaru taki jak indeks, marka, model itp. Dzięki systemowi magazynowemu już nie musimy drukować na etykiecie lokalizacji danej części !


Ręczne czytniki kodów kreskowych

Czytnik kodów kreskowych jednym kliknięciem sczytaniem kodu kreskowego (paskowego) z wydrukowanej wcześniej etykiety, pozwala na sprawdzenie w komputerze towaru. Jest to praktyczne rozwiązanie dla działu sprzedaży, magazynu oraz do ewentualnych zwrotów towaru na magazyn, gdzie ewidencjonowane są towary.