Pytania / Odpowiedzi

Oprogramowanie AutoSoft jest innowacyjnym rozwiązaniem dla Stacji Demontażu Pojazdów. Dzięki ciągłemu rozwojowi nasza aplikacja jest numerem jeden na polskim rynku. Dzięki tej aplikacji rozwój Państwa firmy w sprzedaży stacjonarnej jak i internetowej jest jeszcze prostszy i gwarantujący sukces na rynku.
Tak ! Program w wersji podstawowej jest darmowy. Ta wersja umożliwia kompleksowe zarządzanie procesami na stacji demontażu pojazdów
Minimalne wymagania sprzętowe:
System operacyjny Windows XP, 1 GB pamięci Ram, 120 GB dysk HDD
Wymagania zalecane:
System operacyjny Windows 7, 2 GB pamięci Ram, 120 GB dysk HDD
Budowa aplikacji dla kolektorów danych (terminale) jest tak skonstruowana, iż nie potrzebny jest dostęp do sieci WiFi na całym placu. Dzięki temu Państwo nie muszą inwestować w rozwój sieci bezprzewodowej na terenie firmy.
Decydując się na oprogramowanie AutoSoft nasi konsultanci zaimportują wszystkie dane z poprzedniego systemu. Przejście ze starego systemu do nowego odbędzie się w sposób niezauważalny bez żadnych przestojów w Państwa firmie.
Program jest bardzo intuicyjny a jego obsługa jest bardzo prosta, każdy użytkownik bez specjalnego szkolenia "praktycznie z marszu" jest w stanie z niego korzystać. Natomiast gdyby jednak potrzebne było szkolenie w zakresie obsługi oprogramowania AutoSoft nasi szkoleniowcy są gotowi aby przeprowadzić je w Państwa firmie.