Opis programu

Aplikacja AutoSoft - Stacja Demontażu Pojazdów jest zaawansowaną aplikacją wspomagającą firmy zajmujące się demontażem pojazdów wycofanych z eksploatacji.
Nasza aplikacja jest zgodna z najnowszymi przepisami dotyczącymi wycofanych pojazdów z eksploatacji. W programie cała ewidencja prowadzona jest zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Środowiska w sprawie prowadzenia i ewidencji odpadów i pojazdów na stacji demontażu pojazdów.

Dla kogo?

Oprogramowanie AutoSoft jest dedykowane dla stacji demontażu pojazdów jako kompleksowe rozwiązanie do zarządzania poszczególnymi procesami zachodzącymi wewnątrz firmy. Dodatkowo oprogramowanie dedykowane jest dla firm zajmującym się obrotem części używanych oraz osób prywatnych, które chcą zautomatyzować wystawianie swoich części samochodowych na portalach aukcyjnych.

Masz już oprogramowanie?

Nie szkodzi! Zapoznaj się z Naszymi rozwiązaniami i zdecyduj, które oprogramowanie jest przyszłościowe i rozwijane zgodnie z nowymi technologiami i normami.
Jeśli AutoSoft spełnia Państwa oczekiwania jesteśmy w stanie zaimportować wprowadzone już dane z innego systemu.

Baza samochodów

AutoSoft jako jedyne oprogramowanie posiada autorską kompletną bazę samochodów począwszy od marki, modelu skończywszy na silniku i jego parametrach.
Takie rozwiązanie powoduje dokładną klasyfikację pojazdu i późniejszą sprzedaż części zdemontowanych.
Już dość, zastanawiania się czy dana część była z silnika AFN czy AHH !
W bazie posiadamy 105 różnych marek samochodów, 2222 różnych modeli oraz 21400 wersji silnikowych przypisanych do konkretnej marki.
Niewątpliwym atutem jest osobna data produkcji danej marki samochodu z różnymi datami produkcji wersji silnikowych, które były montowane w danym modelu.

Baza samochodów

Dekoder dowodu rejestracyjnego

Aplikacja posiada pełne wsparcie skanowania kodu 2D z dowodu rejestracyjnego.
Od teraz, wprowadzisz pojazd do systemu i wydrukujesz dokument jednym ruchem, bez straty czasu i błedów popełnianych podczas wprowadzania danych w klasyczny sposób!

Szybkość

Program AutoSoft jest stworzony zgodnie z najnowszymi technologiami oraz autorskimi rozwiązaniami. Dzięki czemu szukanie interesujących rekordów: słowniki, katalog części, odbywa się w bardzo szybki sposób.
Umów się na prezentację i zobacz jak oprogramowanie działa szybko z bazą miliona części!

Wszystko w jednym miejscu

Dzięki autorskiemu rozwiązaniu mamy w jednym okienku maksymalnie dużo informacji o danej części wraz ze zdjęciami. Znajdziemy tutaj informacje o ilości zwrotów, dostępności produktu na portalu aukcyjnym Allegro, oraz informacje podstawowe z jakiego modelu pojazdu pochodzi dana część. Dostęp do tego okienka mamy z większości modułów, dzięki temu możemy w szybki sposób zidentyfikować daną część i mieć kompletną informację na jej temat.

Informacja o części

Prostota!

Aplikacja AutoSoft została stworzona tak, aby maksymalnie uprościć wszystkie czynności związane z poszczególnymi procesami w stacji demontażu pojazdów.
Prostota, łatwość oraz intuicyjność aplikacji pozwoli pracownikowi bez żadnego przeszkolenia, na wydajne i proste wykonywanie swojej pracy w systemie.

Galeria: