O Nas

Nasza Firma specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do konkretnych i indywidualnych wymagań Klienta oraz potrzeb rynkowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w tej dziedzinie. Naszym największym atutem jest posiadanie dużego doświadczenia w tworzeniu aplikacji bazodanowych oraz systemów, które uzupełniają i konsolidują istniejące rozwiązania informatyczne. Nasze oprogramowanie jest stabilne, bezpieczne i łatwo skalowalne wraz z rozwojem Państwa firmy. Wykorzystujemy najnowsze technologie tworzenia aplikacji biurowych oraz internetowych. Kluczem do niezawodności naszych rozwiązań jest dokładne planowanie każdego kroku cyklu życia oprogramowania począwszy od studium wykonalności, a skończywszy na fazie wsparcia powdrożeniowego. Oferujemy pomoc w znalezieniu optymalnych rozwiązań informatycznych, tak aby:

·         zautomatyzować aktualne procesy,
·         zintegrować istniejące systemy,
·         wyeliminować zbędne koszty,
·         poprawić wymianę informacji wewnątrz Państwa firmy i komunikację z otoczeniem.

Łączymy wieloletnie doświadczenie z otwartością na nowoczesne technologie. Dzięki naszemu oprogramowaniu podniosą Państwo w swojej firmie efektywność w obszarze procesów produkcyjnych, logistyki magazynów, inwentaryzacji oraz pracy mobilnej.

Rozwój naszych Klientów jest siłą napędową naszej firmy. Dzięki ich sukcesom stale poszerzamy naszą ofertę, doskonalimy jakość i elastyczność oferowanych rozwiązań. Służymy ciągłą pomocą i wsparciem przed, w trakcie i po etapie wdrożenia. Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań wykorzystując nowoczesne światowe technologie oraz własne rozwiązania stworzone w celu zaspokojenia indywidualnych potrzeb.